Přeskočit na obsah
Domů » 5 důvodů proč si vybrat kklima.cz?

5 důvodů proč si vybrat kklima.cz?

Kklima.cz na Firmy.cz

Předně, kklima znamená Kuzma klima, a právě moje jméno je tou největší garancí pro Vás.

Neschovávám se za žádnou společnost s ručením omezeným. Na adrese, kde podnikám i bydlím a můj telefon (602 78 78 23) používám desítky let soukromě i pracovně. Co to vše pro Vás znamená? Že do každého projektu vkládám nejen své know-how, ale také kus osobní cti. Řídím se přitom tímto paterem:

  • Každou instalaci dělám tak, jak bych ji dělal pro sebe: jste vítání u mě nebo u mých zákazníků v rámci referencí. Stejně tak musí fungovat každý, kdo pro mě pracuje. Uvidíte, že moje slovo platí a moji zákazníci jsou spokojení.
  • Nenechám nikoho na holičkách. Když se Vám o víkendu něco přihodí s topením. Dovoláte se mi a pokusím se Vám okamžitě poradit a pomoci. Vím, jak důležité je doma mít teplo a spokojenou rodinu. Jsem na tom stejně jako Vy.
  • Tepelka a klimatizace mě baví, neustále sleduji nové trendy a vymýšlím ještě lepší řešení, než mají mnozí jiní dodavatelé. Díky tomu mám opravdu dobré ceny, a přitom unikátní řešení. To nejsou jen řeči, to vám rád ukážu u mě v kanceláři, kterou mám naproti svému domu a která plně spoléhá na tepelné čerpadlo „by Kuzma“.
  • Za roky, které mám s tepelky za sebou jsem získal hodně zkušeností. Nejprve jsem je instaloval sobě a rodině. Každá chyba, kterou jsem pak musel řešit mě posunula dál a došel jsem ke značkám, modelovým řadám, které fungují roky. Pokud nechcete, aby někdo tyto zkušenosti sbíral na vás, ptejte se na historii firmy, které Vám topení nebo chlazení nabízí.
  • Můj byznys model, jak se dnes říká, funguje z 80 % na doporučení. Je to pro mě tedy klíčové, aby byl zákazník naprosto spokojený. Můj marketing je tedy 100 % spokojený zákazník, který mě doporučuje.